Hakkımızda

Krater Ajans, 2018 yılında İstanbul'da dijital doğdu.

logo

Krater gücünü “erişim, deneyim ve tasarım” alanlarındaki uzmanlığından alır.

 

Müşterilerimizle ve sektörümüzün tüm paydaşlarıyla olan ilişkilerimizde bu üç temelden yola çıkarız.

Ayrıca hangi marka, hangi kampanya için çalışıyor olursak olalım, esnek, dinamik ve sorumlu davranırız.

Erişim

Bizim için doğru mesajı, doğru zamanda, doğru kişilere ulaştırmak ana hedeftir. Markalarımızın ürettiği değerleri ve iletmek istediği mesajı, İstanbul’dan Ağrı’ya, New York’tan Tokyo’ya olmak istedikleri her yere taşırız.

 

Mesafeler, zaman kısıtları buna engel değildir. İletişim hedeflerimize çağımızın getirdiği en son teknolojileri kullanarak ulaşmayı başarırız.

bulb
arrows

Deneyim

Müşterilerimizin iş hedeflerini ve ihtiyaçlarını bilen, pazarı iyi okuyan, medya dinamiklerine tüm ayrıntılarıyla sahip kadromuz markalarımıza hizmet için hep hazırdır.

 

Her Krater İstanbul çalışanı bir çözüm ortağı olma sorumluluğunu taşır. Bu sorumlulukla ürettiğimiz çözümlerle, tüketicilerin markalarımızı hedeflerimiz doğrultusunda deneyimlemesini sağlarız.

Tasarım

Tasarım engin anlamlar içeren bir kelime. Biz bunu “markaya özel çözümler” olarak adlandırırız. Nasıl ki her markanın bir kişiliği vardır, o marka için yapılan tüm işlerin de “fabrikasyon değil”, “tailor made” olması önemlidir.

 

İyi fikirler bulmanın yolu, bir çok fikir arasından marka için “işte bu markamıza özel” diyecek kadar güçlü olanları seçmekten geçer. 

rocket

Geleceğin dünyasına benzersiz bir yolculuk!